Nie dać się starości - konferencja dla seniorówZdrowie psychiczne seniorów to tytuł zaplanowanej na czwartek, 6 grudnia konferencji, na którą złożą się wykłady i warsztaty poświęcone profilaktyce w leczeniu chorób wieku starszego.

W konferencji udział wezmą m.in. psycholog społeczna prof. Katarzyna Popiołek, neurodydaktyk Marek Kaczmarzyk, neurolog Witold Opiełka oraz fizjoterapeuta Szymon Krupnik .

Zaproszeni goście przybliżą zainteresowanym tematykę związaną m.in. z chorobą Alzheimera, procesami zachodzącymi w satrzejącym się organizmie. Zaplanowano także pokaz nowoczesnych form rehabilitacji.

Spotkanie rozpocznie się o 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2. Organizatorami konferencji są: Bytomski Ośrodek Promocji Zdrowia, Zespół Policealnych Szkół Medyczno- Społecznych oraz Bytomska Rada Seniorów.
Zdrowie seniora1.jpg

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.