Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Podczas narady rocznej podsumowano pracę policjantów i pracowników garnizonu. Szef bytomskich mundurowych, inspektor Karol Fajer, przedstawił wyniki osiągnięte w roku 2018, a także kierunki pracy na rok bieżący. W naradzie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn, Prezydent Bytomia, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Kierownik Biura Pełnomocnik Prezydenta ds Bezpieczeństwa a także Prokurator Rejonowy w Bytomiu.

Uroczystą odprawę roczną zorganizował komendant miejski policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer, który przedstawił sprawozdanie stanu bezpieczeństwa na terenie miasta w 2018 roku. Informacji o wynikach osiągniętych przez policjantów wysłuchali zaproszeni do udziału w naradzie: Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn, Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu Grzegorz Nowak, Kierownik Biura Pełnomocnik Prezydenta Bytomia ds Bezpieczeństwa Tadeusz Ostrowski oraz Prokurator Rejonowy w Bytomiu Dorota Nowak. Komendant Fajer podkreślił, że miniony rok, chociaż bardzo trudny, przyniósł oczekiwane efekty. Omówione zostały wyniki poszczególnych pionów: kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego oraz służb logistycznych. Rok 2018 to także czas bardzo dobrej współpracy policji z prokuraturą, sądem, władzami samorządowymi, urzędami oraz wieloma innymi podmiotami, co przysłużyło się poprawie bezpieczeństwa mieszkańców Bytomia. W swoich wystąpieniach zaproszeni goście również podziękowali za współpracę w minionym roku. Na zakończenie inspektor Roman Rabsztyn podkreślił, że priorytetową sprawą dla Policji jest poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, które powinno być wyznacznikiem pracy każdego policjanta.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.