Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Policyjny dozór, zakaz zbliżania się oraz nakaz opuszczenia mieszkania to postanowienia prokuratora, dla 57- latka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną, do których sprawca się nie stosował. Na wniosek prokuratury i policji sąd zastosował środek zapobiegawczy dwóch miesięcy aresztu.

W środę policjanci z komisariatu w Miechowicach ponownie zatrzymali 57-letniego mężczyznę , który nie stosował się postanowień prokuratora. W grudniu minionego roku mężczyzna za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną usłyszał zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem i nakazał opuszczenia zajmowanego wspólnie z żoną mieszkania oraz wydał zakaz zbliżania się do niej. Bytomianin wielokrotnie próbował wejść do mieszkania, nawiązać kontakt z żoną oraz nie realizował dozoru policyjnego. Śledczy z Miechowic postanowili wystąpić z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, do którego Sąd się przychylił.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.