Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Bytomscy stróże prawa poszukują mężczyzny i kobiety, którzy wczoraj podając się za pracowników wodociągów okradli 81-latkę. Złodzieje około 12.00 przyszli do mieszkania przy ul. Tuwima. Ich łupem padło ok 15 tysięcy złotych. Grozi złodziejom teraz do 5 lat więzienia.

Z ustaleń wynika, że wczoraj około 12.00 do mieszkania 81-latki przy ulicy Tuwima przyszedł mężczyzna wraz z kobietą. Przedstawili się jako pracownicy wodociągów. Nieznajomi poinformowali, że sprawdzają stany liczników wody. Mężczyzna zajął seniorkę rozmową a kobieta miała sprawdzać stan liczników. Po chwili rzekomi pracownicy wodociągów opuścili mieszkanie. Po ich wyjściu kobieta zorientowała się, że z mebli zniknęły jej pieniądze. Bytomianka straciła około 15 tysięcy złotych. Teraz stróże prawa poszukują złodziei, którym grozi do 5 lat więzienia.

Kolejny raz apelujemy aby uważać kogo wpuszczamy do domu. Jeżeli już kogoś obcego wpuścimy to bądźmy ostrożni i wzmóżmy czujność. Pamiętajmy aby zamknąć drzwi na zamek za osobą, którą już wpuściliśmy do domu i pod żadnym pozorem nie zostawiamy takich osób samych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.