Bytomscy policjanci przejęli ponad 100 porcji narkotyków. Zatrzymany 33-latek miał je w piwnicy. Bytomianin wpadł w Szombierkach i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Ponad 100 porcji amfetaminy nie trafi na bytomskie ulice. Kryminalni z bytomskiej komendy, prowadząc działania przeciwko przestępczości narkotykowej, zatrzymali 33-latka z narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany w Szombierkach. Stróże prawa w jego piwnicy przejęli amfetaminę, z której można przygotować ponad 100 działek dilerskich. Bytomianin został przewieziony do bytomskiej komendy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia śledczy przedstawili mu zarzut. Teraz mężczyzna odpowie przed prokuratorem. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.