W dniu 8 kwietnia 2019 r. około godziny 18:00, na odcinku Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, pomiędzy węzłem z ul. Miechowicką a węzłem z ul. Celną, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, w związku z wymianą barier energochłonnych.

W dniu 8 kwietnia 2019 r. około godziny 18:00, na odcinku Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, pomiędzy węzłem z ul. Miechowicką a węzłem z ul. Celną, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, w związku z wymianą barier energochłonnych. Zawężeniu ulegnie pas ruchu w kierunku Piekar Śląskich. Ruch pojazdów będzie się odbywał wahadłowo, przy kierowaniu przez uprawnione osoby. Całkowita realizacja prac zaplanowana jest na godziny nocne z poniedziałku (8.04.2019) na wtorek (09.04.2019). Prosimy zachować ostrożność.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.