Mundurowi z Szombierek zatrzymali pijanego 49-latka. Mężczyzna pobił w mieszkaniu 28-latka. Zdarzenie miało miejsce w sobotnią noc przy ul. Piątka. Bytomianin miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie i trafił do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu śledczy z komisariatu przedstawili mu zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W sobotnią noc stróże prawa z komisariatu w Szombierkach zostali wezwani na interwencję do mieszkania przy ul. Adolfa Piątka. Na miejscu okazało się, że 49-latek pobił młodszego mężczyznę. Sprawca był pijany. Mając ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie trafił do izby wytrzeźwień. Pokrzywdzony 28-latek nie wymagał hospitalizacji. Stróże prawa ustalili, że między mężczyznami doszło do nieporozumienia słownego co przerodziło się w agresję. Następnego dnia jak bytomianin wytrzeźwiał śledczy z Szombierek przedstawili mu zarzut. Teraz 49-latek odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.