Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Policjanci z bytomskiej III zatrzymali 24-latka. Mężczyzna po pijanemu wybił trzy szyby w citroenie zaparkowanym w rejonie ul. Tuwima. Bytomianin trafił do izby wytrzeźwień. Stróży prawa powiadomili świadkowie zdarzenia. Wandal po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj około południa mieszkańcy rejonu ulicy Tuwima zauważyli wandala, który wybił szyby w zaparkowanym citroenie. Powiadomieni stróże prawa po ustaleniu rysopisu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Po kilku minutach zauważyli idącego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi wandala. Okazał się nim 24-latek. Mężczyzna był pijany i trafił do izby wytrzeźwień. Śledczy z komisariatu ustalili, że sprawca uszkodził trzy szyby w osobowym citroenie. Bytomianin po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzut. Mężczyzna w racjonalny sposób nie był w stanie usprawiedliwić swojego zachowania. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.