Policjanci z komisariatu w Stroszku zatrzymali 19-latka z narkotykami. Mieszkaniec Bytomia miał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna trafił na komisariat, gdzie usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Stroszku prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. W ich wyniku śledczy ustalili dane mężczyzny, który może posiadać środki odurzające. Stróże prawa wkroczyli do akcji. Zatrzymano 19-letniego bytomianina, przy którym kryminalni znaleźli marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna trafił do komisariatu. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Teraz bytomianin odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.