Policjanci z komisariatu w Stroszku zatrzymali jednego z czterech podpalaczy, którzy doprowadzili do pożaru 3 garaży. W jednym z nich spłonął samochód osobowy. W ręce śledczych wpadł 13-latek. Stróże prawa ustalili już pozostałych podpalaczy. Młodzi bytomianie odpowiedzą teraz przed sądem.

Stróże prawa z komisariatu w Stroszku zostali poinformowania o palących się garażach przy ul. Strzelców Bytomskich. Jak się okazało w jednym z nich był zaparkowany samochód osobowy, który spłonął. Pokrzywdzony oszacował jego wartość na 14 tysięcy złotych. Dalsze straty są w trakcie ustalania. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców podpalenia. Pomocni w ich ustalaniu byli okoliczni mieszkańcy. Policjanci zatrzymali 13-latka, który jak się okazało był jednym z czterech13-latków, którzy doprowadzili do pożaru. Śledczy ustalili już pozostałych podpalaczy. Młodzi bytomianie odpowiedzą teraz przed sądem.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.