Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło wieczorem przy ulicy Strzelców Bytomskich. Jadący skodą 21-latek potrącił na pasach kobietę. 46-latka z urazem nogi trafiła do szpitala. Kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok godziny 20.30 przy ulicy Strzelców Bytomskich. Z wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący skodą prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie przechodzącej przez przejście dla pieszych. Na skutek zdarzenia 46-letnia kobieta z potłuczeniami trafiła do szpitala. Jak się okazało pokrzywdzona była pijana. Badanie alkomatem wykazało u niej blisko promil alkoholu w organizmie. Stróże prawa z bytomskiej drogówki zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z bytomskiej komendy.

Pamiętajmy, że należy wzmóc czujność poruszając się po drogach. Kierowcy powinni zwiększyć uwagę w rejonie przejść dla pieszych, natomiast piesi wzmóc ostrożność przechodząc przez jezdnię. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy używać elementów odblaskowych na ubraniu lub trzymanych przez nas plecakach, torbach.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.