Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej oraz policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą bytomskiej komendy zabezpieczyli 4 nielegalne automaty do gier losowych. Właściciel lokalu, w którym się znajdowały nie posiadał wymaganej przepisami prawa koncesji. Teraz grozi mu wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Cztery nielegalne automaty do gier losowych zabezpieczono podczas wspólnych działań funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Katowic i bytomskiej policji. Akcję przeprowadzono w Szombierkach na ulicy Adolfa Piątka. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych na prowadzenie gier na tego typu maszynach wymagana jest koncesja, której nie posiadał właściciel. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli kilka tysięcy złotych w gotówce. Za nielegalnie prowadzoną działalność grozi mu wysoka grzywna i kara do 3 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.