Brązowy medal bytomskich łuczniczek w drużynie

Świetnie spisali się łucznicy Czarnej Strzały Bytom, którzy podczas  Mistrzostw Polski Juniorów w Dobrczu wywalczyli drużynowo brązowy medal w składzie: Martyna Stach, Natalia Michalska, Weronika Kozłowska i Karolina Krasoń.

Dobrze spisali się również pozostali reprezentanci Czarnej Strzały: Martyna Stach zajęła indywidualnie 6. miejsce, w mikście Martyna Stach i Szymon Kobylnicki uplasowali się na 5. miejscu, zespół mężczyzn: Bartosz Filip, Bartosz Kayser, Szymon Kobylnicki i Wojciech Tokarz, 8. miejsce w mikście Natalia Michalska i Wojciech Tokarz oraz 9. miejsce II zespół mężczyzn: Patryk Chrzęstek, Kamil Styrna i Igor Wolski.

Warto dodać, że w klasyfikacji klubowej zespół MLKS Czarna Strzała zajął bardzo dobre 5. miejsce, zaś nasze zawodniczki na poszczególnych odległościach wywalczyły 5 medali, z czego aż cztery z nich zdobyła Martyna Stach, zaś jeden krążek dołożyła Natalia Michalska.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MLKS Czarna Strzała Bytom