Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Przed nami kolejne spotkanie online prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Podczas zaplanowanego na poniedziałek, 10 maja Q&A prezydent odpowie na pytania dotyczące Stroszka oraz Osiedla Generała Ziętka.

Podczas ostatniego spotkania online prezydent odpowiadał na pytania zadane przez mieszkańców Miechowic, a czat śledziło około 30 tysięcy internautów. Teraz szansę na zadanie swoich pytań mają mieszkańcy północnej części miasta - Stroszka i Osiedla Ziętka. Można je zgłaszać do niedzieli, 9 maja.

Podczas spotkania w formule Q&A prezydent będzie odpowiadał na pytania internautów, które zostaną zadane w komentarzach na fanpage’u www.facebook.com/wolosz.bytom/, przed spotkaniem. Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta.

- Zapraszam mieszkańców Stroszka i Osiedla Ziętka do zadawania pytań, dzielenia się swoimi sugestiami na temat tej części naszego miasta. Odpowiem na nie podczas transmisji oraz w komentarzach po spotkaniu - mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Terminarz kolejnych spotkań online

24 maja, godz. 18.00 - Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja)
7 czerwca, godz. 18.00 - Szombierki (pytania można zadawać do 6 czerwca)
21 czerwca, godz. 18.00 - Łagiewniki (pytania można zadawać do 20 czerwca)

Terminarz spotkań q&a