Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Policjanci z Wydziału Wykroczeń poszukują kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych w Bytomiu w okresie od 1 sierpnia do 26 września bieżącego roku. Świadków zdarzeń oraz osoby mające wiedzę o sprawcy prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Wydziału Wykroczeń bytomskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawach zdarzeń drogowych, które miały miejsce w Bytomiu w dniach: 1 do 10 sierpnia, 20, 22, 23, 24, 26 września bieżącego roku, gdzie sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.

  • W okresie od 1 do 10 sierpnia na ulicy Nowakowskiego nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Volkswagen Polo.
  • 20 września w godzinach od 9.00 do 9.25 na ulicy Włodarskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem podczas wykonywania manewru omijania najechał na zaparkowany samochód Opel.
  • 22 września w godzinach od 8:20 do 8:35 na ulicy Piłsudskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem taxi, nie ustąpił pierwszeństwa, pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu dla pieszych, czym zmusił go do cofnięcia się. Swoim zachowaniem stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  • 23 września o godzinie 9:55 na ulicy Orzegowskiej nieznana kierująca pojazdem Fiat podczas parkowania najechała na samochód Toyota.
  • W okresie od 24 do 25 września na ulicy Tuwima nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Honda Civic.
  • 26 września o godzinie 16.10 na skrzyżowaniu ulic Strzelców Bytomskich z Leśną nieznana kierująca motocyklem typu cross wjechała na skrzyżowanie, gdy nadawany był sygnał czerwony, czym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z samochodem Renault Clio. 

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzę o sprawcy, prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 85 33 240 lub 47 85 33 255. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112.