Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Policjanci z Wydziału Wykroczeń poszukują kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych w Bytomiu w okresie od 18 października do 12 listopada bieżącego roku. Świadków zdarzeń oraz osoby mające wiedzę o sprawcy prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Wydziału Wykroczeń bytomskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawach zdarzeń drogowych, które miały miejsce w Bytomiu w dniach: 18 października, 4, 8, 9, 10, 12 listopada bieżącego roku, gdzie sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.

  • 18 października o godzinie 18.30 na ulicy Fałata nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Mercedes.
  • 4 listopada na ulicy Aleja Jana Pawła II, na terenie stacji benzynowej nieznany kierujący pojazdem ciężarowym koloru niebieskiego najechał na zaparkowany samochód Kia Ceed.
  • 4 listopada o godzinie 20.00 na skrzyżowaniu ulic Zabrzańskiej z Łagiewnicką nieznany kierujący nieustalonym pojazdem nie zachował należytej ostrożności, wykonując manewr zmiany pasa ruchu i najechał na prawidłowo jadący samochód BMW.
  • 8 listopada na ulicy Pułaskiego dwóch nieznanych mężczyzn dokonało samowolnego usunięcia znaków drogowych.
  • 9 listopada o godzinie 5.20 na ulicy Strzelców Bytomskich w rejonie skrzyżowania z ulicą Objazdową nieznany kierujący nieustalonym pojazdem koloru jasnego najechał na prawidłowo jadący samochód Renault Scenic.
  • 10 listopada w godzinach od 13.00 do 14.00 na ulicy Kruszcowej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Fiat Seicento.
  • 12 listopada w godzinach od 21.50 do 22.10 na ulicy Smolenia nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowane samochody Ford i Honda.
  • 12 listopada o godzinie 15.30 na ulicy Kraszewskiego nieznany kierujący pojazdem Citroen Berlingo wykonując manewr omijania, najechał na zaparkowany samochód Ford Mondeo.

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzę o sprawcy, prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 85 33 240 lub 47 85 33 255. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112.