Turniej XVI Mazovia Master Cup przyniósł kolejne zdobycze medalowe zawodników Bytomskiego Sportowego Klubu taekwon-do „Sonso”. W imprezie rywalizowało 530 zawodników z 52 klubów, reprezentujących 4 kraje. Wśród nich świetnie zaprezentowała się czwórka naszych zawodników: Karol Pietruszka, Dawid Oczkowski, Karolina Kasprzyk oraz Tomasz Stempniak.

Medalowe zdobycze zawodników taekwon-do ,,Sonso''

W rozgrywanym w Ciechanowie turnieju XVI Mazovia Master Cup /21-23 października/ reprezentanci naszego miasta wywalczyli trzy medale: złoty - Tomasz Stempniak w konkurenci technik specjalnych w kategorii juniora oraz srebrny medal w walkach juniorów w kategorii do 68kg. Z kolei Karol Pietruszka po 15-to letniej przerwie we współzawodnictwie sportowym powrócił na matę i zdobył srebrny medal w konkurencji układów formalnych seniorów w kat. IV-VI dan.

Tuż za podium znaleźli się natomiast Dawid Oczkowski, który w seniorach zajął 5. miejsce w konkurencji układów formalnych I Dan, 5. miejsce w walkach w konkurencji do 85 kg oraz 5. miejsce w technikach specjalnych I-VI dan. Z kolei Karolina Kasprzyk uplasowała się na 5. miejscu w kategorii junior w układach formalnych.

Gratulujemy kolejnych sukcesów zawodnikom Bytomskiego Sportowego Klubu taekwon-do „Sonso”.