Pożegnanie przechodzących do cywila kolegów to zawsze bardzo wzruszający moment. Dziś nadszedł właśnie taki czas. Za długoletnią służbę podziękował policjantom Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski wraz ze swoimi zastępcami. Odchodzącym policjantom jeszcze raz dziękujemy za wspólną służbę.

Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski pożegnał odchodzących na zasłużoną emeryturę aspirantów sztabowych Rafała Kaletę, Macieja Kościelnika i Rafała Kajdasa. Szef bytomskiego garnizonu podziękował odchodzącym policjantom za długoletnią i pełną zaangażowania służbę. Życzył także, aby czas zasłużonej emerytury był pełen radości i wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz czasem realizacji i spełnienia wszystkich planów i marzeń. Do podziękowań i życzeń dołączyli się również Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji podinspektor Michał Sokołowski oraz Zastępca Komendanta Miejskiego Policji młodszy inspektor Damian Radziejowski.

Odchodzącym policjantom jeszcze raz dziękujemy za wspólną służbę i życzymy, dużo zdrowia, pomyślności, wielu sukcesów w życiu osobistym oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń. Aby czas emerytury pozwolił na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia pełnego optymizmu, dystansu i zadowolenia.

  • Zdjęcie przedstawia Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu i jego zastępców oraz policjantów w gabinecie komendanta
  • Na zdjęciu widzimy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, który wręcz policjantowi umundurowanemu podziękowania.
  • Na zdjęciu widzimy, jak policjant nieumundurowany otrzymuje z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu podziękowania.
  • Zdjęcie przedstawia moment wręczania podziękowań policjantowi przez Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu
  • Na zdjęciu widzimy, jak policjantom składają podziękowania Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu
  • Zdjęcie przedstawia w gabinecie Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, jego zastępców i policjantów, którzy trzymają otrzymane podziękowania