Zmiany w bytomskiej komunikacji miejskiej na Boże Ciało i kolejne korekty od 23 czerwca

W Bytomiu szykują się ważne zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej na czas Bożego Ciała oraz kolejne korekty od 23 czerwca. Sprawdź, jak wpłyną one na codzienne podróże po mieście i przygotuj się na nowe zasady kursowania autobusów!
- Zmiany w rozkładach autobusów w Bytomiu podczas Bożego Ciała
- Nowe trasy i godziny dla linii 39 i 118 od końca czerwca w Bytomiu
Zmiany w rozkładach autobusów w Bytomiu podczas Bożego Ciała
W dniach 19 i 20 czerwca mieszkańcy Bytomia muszą liczyć się z modyfikacjami w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W środę, 19 czerwca, czyli w uroczystość Bożego Ciała, autobusy będą kursować według rozkładów obowiązujących w niedziele i święta oznacza to mniej kursów niż zwykle, co może wpłynąć na planowanie podróży. Dzień później, w piątek 20 czerwca, komunikacja wróci do standardowego trybu pracy obowiązującego w dni robocze bez zajęć szkolnych i wakacji.
To ważna informacja dla wszystkich, którzy planują poruszać się po mieście w tym okresie warto wcześniej zapoznać się z nowymi godzinami odjazdów, aby uniknąć niepotrzebnego oczekiwania na przystankach.
Nowe trasy i godziny dla linii 39 i 118 od końca czerwca w Bytomiu
Od 23 czerwca pasażerowie korzystający z autobusów linii numer 39 i 118 mogą spodziewać się zmian w rozkładach jazdy. Modyfikacje mają na celu usprawnienie komunikacji i lepsze dostosowanie kursów do aktualnych potrzeb mieszkańców. Szczegóły dotyczące nowych godzin odjazdów będą dostępne na oficjalnej stronie Zarządu Transportu Miejskiego.
Dzięki tym korektom podróżowanie po Bytomiu stanie się bardziej komfortowe i przewidywalne, zwłaszcza dla osób korzystających z tych konkretnych linii autobusowych.
Na podst. Urząd Miejski w Bytomiu
Autor: krystian