Wybór odpowiedniego sprzętu do nurkowania to absolutna podstawa, by czuć komfort i poczucie bezpieczeństwa pod wodą. Warto w takim wypadku stawiać na rozwiązania doświadczonego producenta, który jest polecany przez specjalistów. Chcąc zadbać o Twoje potrzeby, pragniemy zarekomendować Ci płetwy Dive System – włoskiego producenta, który jest obecnie uważany za jednego z najlepszych na rynku. Zapewnia on sprzęt do nurkowania wykonywany z najlepszych materiałów oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Płetwy Dive System, czyli najwyższa jakość wykonania

Firma Dive System powstała we Włoszech i istnieje od 1993 roku, dostarczając wszystkim nurkom najwyższej jakości sprzęt do nurkowania, który dedykowany jest zarówno osobom początkującym, jak również profesjonalistom. Producent tworzy swoje rozwiązania do nurkowania technicznego we własnej fabryce, przez co jest jedynym takim w Europie – to świadczy o jego podejściu do klienta oraz ogromnym zaangażowaniu. Trudno jest w chwili obecnej znaleźć sklep nurkowy, który nie oferowałby rozwiązań włoskiego producenta – są one rekomendowane przez specjalistów i użytkowników, bez względu na poziom ich doświadczenia i rodzaj nurkowania, jakiemu się oddają.

Płetwy Dive System są jednym z koronnych elementów wyposażenia, produkowanego przez włoskiego producenta. Stanowią one przykład tego, jak doskonałe są produkty tej marki i jak znakomicie sprawdzają się w różnych, również tych najtrudniejszych warunkach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, a także korzystaniu z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, masz pewność stawiania na płetwy do nurkowania o największej odporności na uszkodzenia, najwyższej funkcjonalności oraz jakości wykonania. Co więcej – dostępne są one w naprawdę atrakcyjnych cenach!

Specjalność Dive System? Płetwy do nurkowania Tech-Fin

Specjalnością włoskiego producenta są oczywiście płetwy Tech-Fin – oryginalne, tworzone w oparciu o najlepsze materiały i technologie, a także wieloletnie doświadczenie specjalistów Dive System. Płetwy Tech-Fin to sprzęt, który uznawany jest za najlepszy do pływania żabką i zapewniający największy komfort nurkowania w różnych warunkach. Wykonywane są w 100 procentach z naturalnej gumy, posiadają duże pióra, a do tego zastosowano w nich rozwiązania wentylowane i hydrodynamiczne, które zwiększają ich funkcjonalność.

Co za tym idzie? Płetwy do nurkowania Dive System dają potężnego „kopa” – pływa się w nich pod wodą nie tylko komfortowo, ale też bardzo szybko. Doskonale nadają się do suchych skafandrów i zestawów twin set, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zdecydowanie warto na nie postawić!

O tym, jak doskonałym rozwiązaniem są płetwy do nurkowania Tech-Fin, niech świadczy fakt, że mają one wielu naśladowców, którzy próbują tworzyć podobne do Dive System rozwiązania. Niestety (albo i „stety”) produkty tej marki są najlepsze i absolutnie niepodrabialne – dlatego też zdecydowanie warto na nie postawić!

Dlaczego płetwy Dive System?

 • Są tworzone przez doświadczonego producenta, który uznawany jest obecnie za najlepszego jeżeli chodzi o sprzęt nurkowy – zarówno ten dla osób mniej, jak i najbardziej doświadczonych.
 • Wykonywane są w stu procentach z naturalnej gumy, przez co są bardzo wytrzymałe, nawet pomimo bardzo intensywnej eksploatacji i nurkowania w najtrudniejszych warunkach.
 • Są różnorodne, w związku z czym bardzo łatwo dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb.
 • Są to idealne płetwy do pływania żabką – zapewniają odpowiedni komfort i bardzo dużą szybkość pływania w każdych warunkach.
 • Dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i są niezwykle potrzebne – posiada je w ofercie każdy profesjonalny sklep nurkowy.

Jeżeli więc interesuje Cię sprzęt najwyższej jakości, postaw na płetwy Dive System – ze względu na to, jak zostały wykonane i przez kogo, z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci czerpać jeszcze większą przyjemność z poznawania podwodnego świata!

Płetwy Dive System – polecane początkującym i doświadczonym nurkom

 • Kontrole tzw. "L" na bytomskich drogach

  Dzisiaj na bytomskich drogach prowadzone są działania pod kryptonimem "NAUKA JAZDY". Mundurowi z drogówki wspólnie z pracownikiem bytomskiego magistratu prowadzą wzmożoną kontrolę tzw. „L”. Stróże prawa kontrolują dokumentacje oraz stan techniczny pojazdów.

 • Areszt dla mężczyzn, którzy napadli na 25-latka

  Sąd tymczasowo aresztował, a prokurator objął policyjnym dozorem mieszkańców Bytomia, którzy pobili, a następnie usiłowali okraść 25-latka. 36 i 37-latek pili z pokrzywdzonym alkohol w parku przy ul. Frenzla, gdy nagle postanowili go pobić i zabrać mu 20 zł. Rabunkowi zapobiegła partnerka 25-latka, która w porę zabrała go do domu. Powiadomieni policjanci chwilę po zdarzeniu zatrzymali jednego z napastników, z kolei drugi wpadł następnego dnia. Grozi im teraz do 12 lat więzienia.

 • Oferowała pomoc 93-latce a ją okradła

  Kobieta okradła 93-latkę. Wczoraj rano do mieszkania pokrzywdzonej przy ul. Rynek przyszła nieznana jej kobieta twierdząc, że pomoże seniorce zwiększyć jej emeryturę. Nieznajoma wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej i ukradł jej gotówkę. Teraz złodziejkę poszukują bytomscy stróże prawa. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 • 21-latek potrącił pijaną pieszą na pasach

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło wieczorem przy ulicy Strzelców Bytomskich. Jadący skodą 21-latek potrącił na pasach kobietę. 46-latka z urazem nogi trafiła do szpitala. Kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy.

 • tarnogorskaRozpoczynamy projekt modernizacji oświetlenia drogowego, w ramach którego aż 2230 miejskich opraw zostanie wymieniona na energooszczędne oświetlenie LED-owe. W parku, na ulicach i placach Bytomia będzie jaśniej i bezpieczniej. Spadną też rachunki za energię elektryczną – zużycie prądu może zmniejszyć się nawet o połowę!

  9 kwietnia prezydent Mariusz Wołosz i dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów – Józef Butrym podpisali umowę z firmą FB Serwis SA, która przeprowadzi modernizację oświetlenia drogowego w Bytomiu. Inwestycją objęliśmy: montaż 2230 nowych opraw LED z systemem redukcji mocy, demontaż i utylizację starych opraw, wymianę przewodów i wysięgników na słupach oświetleniowych. Na modernizację przeznaczymy około 3,4 mln zł.

 • Działania „Monitoring przejść dla pieszych, gwarantem bezpieczeństwa pieszego”

  Dzisiaj na terenie naszego miasta drogówka prowadzi działania pn. „Monitoring przejść dla pieszych, gwarantem bezpieczeństwa pieszego”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych oraz kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 • Ćwiczenia mundurowych na stadionie

  Policjanci z Bytomia wzięli udział w szkoleniu na stadionie w Szombierkach. Celem ćwiczeń było doskonalenie umiejętności mundurowych, na wypadek konieczności działania podczas zbiorowego zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Szkolenie prowadził Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Ćwiczenia nadzorował Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu podinsp. Dariusz Dziurka.

 • Poszukujemy złodzieja, który ukradł alkohol i uszkodził drzwi do sklepu

  Policjanci z Bytomia poszukują mężczyzny, który ukradł butelkę z alkoholem a następnie podczas ucieczki zniszczył drzwi wejściowe w sklepie przy ul. Witczaka. Zdarzenie miało miejsce 20 września 2018 roku. Publikujemy nagranie i zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował sprawcę licząc na Państwa pomoc w jego ustaleniu. Gwarantujemy anonimowość.

 • Zatrzymano 13 dowodów rejestracyjnych podczas działań "SMOG"

  Wczoraj policjanci z bytomskiej drogówki sprawdzali poziom zadymienia spalin pojazdów podczas działań „SMOG”. Szczególną uwagę mundurowi zwracali na pojazdy, których stan techniczny mógł wskazywać na przekroczenie wydzielanych spalin. Podczas akcji skontrolowano 153 pojazdy. Zatrzymano 13 dowodów rejestracyjnych.

 • 13-latkowie spalili trzy garaże i auto

  Policjanci z komisariatu w Stroszku zatrzymali jednego z czterech podpalaczy, którzy doprowadzili do pożaru 3 garaży. W jednym z nich spłonął samochód osobowy. W ręce śledczych wpadł 13-latek. Stróże prawa ustalili już pozostałych podpalaczy. Młodzi bytomianie odpowiedzą teraz przed sądem.

 • 53-letni złodziej sklepowy w policyjnych rękach

  Śledczy z komisariatu w Stroszku zatrzymali 53-letniego złodzieja. Mężczyzna w sobotę okradł w sklepie 59-latkę. Kobieta w portfelu miała dokumenty. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu sklepu, dzięki którym policjanci ustalili złodzieja. Chorzowianin usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 • Trwają działania "SMOG"

  Policjanci z bytomskiej drogówki sprawdzają poziom zadymienia spalin pojazdów podczas działań „SMOG”. Szczególną uwagę mundurowi zwracają na pojazdy, których stan techniczny może wskazywać na przekroczenie wydzielanych spalin. Podczas akcji z mundurowymi współpracują bytomskie stacje kontroli pojazdów.

 • 19-latek wpadł z narkotykami

  Policjanci z komisariatu w Stroszku zatrzymali 19-latka z narkotykami. Mieszkaniec Bytomia miał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna trafił na komisariat, gdzie usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

 • Wpadł pijany kierowca

  Policjanci z bytomskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę, który wczoraj wieczorem jechał ul. Okulickiego. Amator jazdy na "podwójnym gazie" miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz 56-letniemu mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 • 22-latek sprzedał auta, które wcześniej wypożyczył

  Śledczy z Szombierek zatrzymali 22-latka, który w marcu wypożyczył dwa samochody, a następnie sprzedał je jako swoje. Mieszkaniec Czeladzi usłyszał już zarzuty oszustwa. Grozi mu za to nawet 8 lat więzienia.

 • Pijany włamywacz w policyjnych rękach

  Pijany włamywacz chciał dostać się do sklepu spożywczego. Mężczyzna uszkodził roletę antywłamaniową lecz do środka się nie dostał. Dzięki monitoringowi policjanci ustalili i zatrzymali 35-latka. Bytomianin usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

 • Ruszyły zapisy na V Bieg Przełajowy im. st. sierż. Marka Sienickiego

  15 maja w Bytomiu odbędą się V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Do udziału w zawodach w roku poprzednim zgłosiło się ponad 200 biegaczy, w tym mundurowi oraz pracownicy cywilni. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do ośrodka Sport Dolina w Bytomiu.

 • Działania "Bezpieczne skrzyżowania" na bytomskich drogach

  Od godzin rannych bytomska drogówka prowadzi działania pt „Bezpieczne skrzyżowania”. Głównym ich celem jest ograniczenie liczby zdarzeń oraz liczby ofiar wypadków drogowych zaistniałych właśnie w rejonie skrzyżowań. Mundurowi pełnią służbę w kilku wytypowanych punktach miasta.

 • 24-letni wandal w policyjnych rękach

  Policjanci z bytomskiej III zatrzymali 24-latka. Mężczyzna po pijanemu wybił trzy szyby w citroenie zaparkowanym w rejonie ul. Tuwima. Bytomianin trafił do izby wytrzeźwień. Stróży prawa powiadomili świadkowie zdarzenia. Wandal po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 • Dzielnicowy w czasie wolnym zatrzymał pijanego kierowcę

  W ręce stróży prawa wpadło wczoraj 2 pijanych kierowców. Jednego z nich w czasie wolnym od służby zatrzymał dzielnicowy z komisariatu w Stroszku. Natomiast drugiego mundurowi z Komisariatu Autostradowego Policji. Amatorzy jazdy na "podwójnym gazie" mieli od 0,8 do blisko 2 promili alkoholu w organizmie. Teraz mężczyznom grozi utrata prawa jazdy a nawet do 2 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.