Chcesz kupić używany samochód od Volvo? Nie ryzykuj i wybierz najlepsze modele w programie Volvo Selekt. To najlepsza oferta dla wymagających!

Nie chcesz ryzykować przy zakupie używanego auta z giełdy albo przez ogłoszenia? W takim przypadku warto udać się do salonu samochodowego marki! Z takiej metody zakupu używanych aut korzysta obecnie coraz więcej osób, w tym także w salonach Volvo.

Gdy interesują Cię samochody Volvo z drugiej ręki, warto sprawdzić program na pojazdy używane Volvo Selekt, który dostępny jest między innymi w salonie Euroservice w Warszawie.

Jakie są najważniejsze zalety skorzystania z zakupu auta w programie Volvo Selekt? Sprawdź teraz!

Samochody używane Volvo Selekt – tylko starannie wyselekcjonowane modele

Poszukiwania używanego samochodu mogą być czasochłonne. Wprawdzie na portalach ogłoszeniowych i na giełdach znajdziemy wiele różnych modeli wystawianych na sprzedaż, to jednak tylko nieliczne z nich zasługują na uwagę.

Głównym problemem zakupu samochodu z drugiej ręki jest brak pewności związanej z jego stanem technicznym. Może okazać się, że używane auto tak naprawdę całkowicie różni się pod względem swojego stanu technicznego od opisu sprzedającego. Wobec tego wtedy, gdy nie znamy się na motoryzacji, dużo ryzykujemy.

Samochody używane Volvo Selekt – najlepsza oferta dla wymagających

Alternatywnym rozwiązaniem są samochody używane Volvo Selekt – decydując się na pojazd sprzedawany przez salon uczestniczący w tym programie, nie musimy obawiać się tego, że staniemy się ofiarą oszustwa.

Używane Volvo dostępne w ramach powyższego programu są dokładnie kontrolowane przez sprzedającego – to modele w wieku do 7 lat, z przebiegiem nie wyższym niż 150 tysięcy kilometrów, a także poddane dokładnej kontroli aż stu różnych punktów.

Dodatkowo, na używane samochody w programie Volvo Selekt otrzymujemy roczną gwarancję bez limitu kilometrów, która będzie chroniła nas nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju – w większości państw europejskich. Do gwarancji producent dodaje także ochronę Assistance na rok, która obowiązuje na terenie Unii Europejskiej.

W związku z tym zakupienie samochodu Volvo w salonie to gwarancja zadowolenia – bez ryzyka, że kupimy model, który nie spełni naszych oczekiwań!

Samochody używane Volvo Selekt – wygodna transakcja

Decydując się na używane samochody Volvo w salonie, nie musimy również obawiać się o transakcję – wszystko można załatwić w salonie!

W salonie samochodowym możemy od razu podpisać umowę, a także następnie wykupić korzystne ubezpieczenie na nasze nowe auto. Dzięki temu możemy wyjechać z nim do domu jeszcze tego samego dnia, w którym podpisaliśmy umowę!

Dodatkowo, w salonach Volvo klienci mogą skorzystać z różnych programów finansowania, które pozwalają im na zakupienie samochodu nawet wtedy, gdy nie dysponują pełną kwotą. Do dyspozycji mamy specjalne kredyty samochodowe na korzystnych warunkach, a także leasing, z którego korzystają klienci biznesowi.

Warto także zaznaczyć, że Volvo daje swoim klientom gwarancję maksymalnej satysfakcji – gdy zakupiony samochód używany nie będzie spełniał naszych wymagań w pełni, możemy za darmo w terminie do 30 dni lub przed przejechaniem dystansu 1,5 tysiąca kilometrów wymienić go na inny o nie mniejszej wartości.

Sprawdź już teraz wszystkie samochody Volvo z drugiej ręki dostępne w najbliższym salonie samochodowym Volvo. Życzymy udanych zakupów!

 • Działania "Bezpieczne skrzyżowania" na bytomskich drogach

  Od godzin rannych bytomska drogówka prowadzi działania pt „Bezpieczne skrzyżowania”. Głównym ich celem jest ograniczenie liczby zdarzeń oraz liczby ofiar wypadków drogowych zaistniałych właśnie w rejonie skrzyżowań. Mundurowi pełnią służbę w kilku wytypowanych punktach miasta.

 • Zderzenie aut na ul. Chorzowskiej

  Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem dwóch aut. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około południa przy ulicy Chorzowskiej. Doszło do zderzenia opla, którym jechał 54-latek z volkswagenem kierowanym przez 37-latka. W wyniku zdarzenia pasażerka volkswagena doznała ogólnych obrażeń ciała.

 • V Bieg Przełajowy im. st. sierż. Marka Sienickiego

  W Bytomiu odbyły się V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Mimo deszczowej aury i jesiennego chłodu wystartowało w nich aż 221 biegaczy - mundurowych i cywili. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dla najlepszych przygotowano puchary oraz dyplomy.

 • Podsumowanie działań "TRUCK & BUS"

  Wczoraj na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych. Policjanci skontrolowali 92 pojazdy w tym 58 TIR-ów, ujawniając szereg nieprawidłowości.

 • Policjanci Wydziału Wykroczeń poszukują sprawców zdarzeń drogowych

  Policjanci z Wydziału Wykroczeń poszukują kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych w Bytomiu w okresie od 7 marca do 8 maja tego roku. Świadków zdarzeń oraz osoby mające wiedzę o sprawcy prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

 • KiermaszW dniach 9-10 maja br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu odbył się po raz 10. kiermasz książek. Dziękujemy za Państwa obecność na tym wydarzeniu, które wpisało się już na stałe w kalendarz naszych imprez. To dzięki Państwa nieustającemu zainteresowaniu tego typu formatem organizujemy wymianę książek już 10 lat. Cieszymy się, że tyle książek znalazło nowy dom i życzymy wszystkim udanej lektury.

 • Już dzisiaj V Bieg Przełajowy im. st. sierż. Marka Sienickiego

  15 maja w Bytomiu odbędą się V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Do udziału w zawodach w roku poprzednim zgłosiło się ponad 200 biegaczy, w tym mundurowi oraz pracownicy cywilni. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do ośrodka Sport Dolina w Bytomiu.

 • Trwają działania "TRUCK & BUS"

  W godzinach 6:00 - 22:00 prowadzone są działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi z bytomskiej drogówki pełnią służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Na kierowców łamiących prawo nakładane są mandaty.

 • 19-latek jechał bez uprawnień

  19-letni mieszkaniec Bytomia prowadził samochód mimo decyzji o cofnięciu mu uprawnień. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów drogówki podczas kontroli przy ul. Gliwickiej. Okazało się, że ma on cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia. O dalszym losie bytomianina zadecyduje sąd.

 • Policjanci Wydziału Wykroczeń poszukują sprawców zdarzeń drogowych

  Policjanci z Wydziału Wykroczeń poszukują kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych w Bytomiu w okresie od 16 kwietnia do 2 maja tego roku. Świadków zdarzeń oraz osoby mające wiedzę o sprawcy prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

 • NAJWAŻNIEJSZY BYŁ CZAS

  Policjanci z Tarnowskich Gór i Bytomia pomogli ratownikom medycznym podczas transportu pacjenta z podejrzeniem zawału serca. Mundurowi przeprowadzili pilotaż karetki pogotowia z uszkodzoną sygnalizacją świetlną i dźwiękową, która utknęła w korku. Dzięki temu przewożony nią mężczyzna, którego życie było poważnie zagrożone, szybko i bezpiecznie dotarł do Śląskiego Centrum Chorób Serca.

 • Muzyczne święto stworzone dla bytomian, skomponowane przez bytomian, ale sfinansowane z pieniędzy sponsorów. Już 22 i 23 czerwca, w pierwszy weekend w

 • Kontrole tzw. "L" na bytomskich drogach

  Dzisiaj na bytomskich drogach prowadzone są działania pod kryptonimem "NAUKA JAZDY". Mundurowi z drogówki wspólnie z pracownikiem bytomskiego magistratu prowadzą wzmożoną kontrolę tzw. „L”. Stróże prawa kontrolują dokumentacje oraz stan techniczny pojazdów.

 • Turniej "Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym" pod okiem mundurowych

  Pod czujnym okiem bytomskich policjantów uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych uczestniczyli w rejonowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody przeprowadzono w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bytomiu przy ulicy Szymały.

 • Pijana 25-latka zdemolowała pokój w hotelu

  Policjanci z komisariatu przy ul. Rostka zatrzymali 25-latkę. Kobieta w weekend zniszczyła wyposażenie jednego z pokoi hotelowych w Łagiewnikach. Straty oszacowano na ponad 4 tysiące złotych. Pijana bytomianka trafiła do izby wytrzeźwień. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 • Podsumowanie działań "Bezpieczny Pieszy"

  Bytomska drogówka podsumowała działania „BEZPIECZNY PIESZY”. Mundurowi ujawnili liczne wykroczenia nakładając łącznie 26 mandatów karnych. Akcja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzona była wczoraj.

 • Bytomski policjant na EUROPOLTECH 2019

  Bytomski policjant uczestniczył w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa. Stróż prawa był słuchaczem VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Miejsce Zdarzenia” oraz konferencji „Ratownictwo w służbach – wyzwanie i zobowiązanie”. St. asp. Wojciech Siekaniec jako jeden z nielicznych reprezentował podczas tego wydarzenia śląski garnizon.

 • Już jutro V Bieg Przełajowy im. st. sierż. Marka Sienickiego

  15 maja w Bytomiu odbędą się V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Do udziału w zawodach w roku poprzednim zgłosiło się ponad 200 biegaczy, w tym mundurowi oraz pracownicy cywilni. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do ośrodka Sport Dolina w Bytomiu.

 • Policjanci Wydziału Wykroczeń poszukują wandali

  Policjanci z Bytomia poszukują sprawców aktów wandalizmu. Zdarzenia miały miejsce w dniu 17 lutego, 25 marca oraz 1 kwietnia tego roku. Świadków zdarzeń prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.