Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli w poniedziałek na sklep przy ul. Piekarskiej. 18-latek z 31-latkiem po uprzednim szarpaniu i popychaniu sprzedawczyni zabrali alkohol i uciekli. Bytomianie usłyszeli już zarzuty. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozi im teraz do 12 lat więzienia.

W poniedziałek ok godz. 16:30 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na sklep przy ul. Piekarskiej napadło dwóch mężczyzn, którzy ukradli alkohol. Na miejsce niezwłocznie udali się stróże prawa. Policjanci na podstawie rysopisu sprawców niezwłocznie przystąpili do poszukiwania. W krótkim czasie od zdarzenia zatrzymali napastników i odzyskali skradziony alkohol. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Bytomianie usłyszeli już zarzuty. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozi im teraz do 12 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.