Dzielnicowi z komisariatu przy ul. Rostka odwiedzili dzieci w przedszkolu przy ul. Piłsudskiego. Spotkanie było okazją do przekazania najmłodszym podstawowych informacji dotyczących bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii. Było to kolejne spotkanie mundurowych w ramach akcji „Bezpieczne ferie 2019”.

Bytomscy dzielnicowi z komisariatu przy ulicy Rostka gościli u dzieci w przedszkolu przy ulicy Piłsudskiego. W czasie spotkania mundurowi rozmawiali z najmłodszymi i przekazali informacje dotyczące ich bezpieczeństwa podczas zabaw na dworze oraz poruszania się po drodze. Dzielnicowi przypomnieli o konieczności noszenia odblasków na ubraniu lub na plecakach. Policjanci przekazali podstawowe informacje dotyczące ich bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Przypomnieli zasady bezpiecznego przebywania w domu pod nieobecność rodziców. Przestrzegli przed wchodzeniem na lód oraz o ostrożności podczas zabaw ze śnieżkami. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przysłuchiwali się mundurowym oraz zadawali liczne pytania. Na zakończeniu wszyscy upamiętnili spotkanie pamiątkowymi zdjęciami. Było to kolejne spotkanie stróży prawa w ramach działań „Bezpieczne ferie 2019”.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.