Uwaga kierowcy w Bytomiu - zmiany na Strzelców Bytomskich i Żołnierskiej od 22 września

Od 22 września na dwóch odcinkach ulic w Bytomiu wprowadzone zostają tymczasowe ograniczenia ruchu — przygotuj się na zwężenia, wolniejszą jazdę i wygrodzone chodniki. Sprawdź, gdzie dokładnie będą utrudnienia i jak bezpiecznie je ominąć.
- Bytom zachowaj ostrożność na Strzelców Bytomskich
- Sprawdź jak wyglądają zmiany na Żołnierskiej i stosuj się do znaków
Bytom zachowaj ostrożność na Strzelców Bytomskich
Na wysokości posesji nr 65 na ulicy Strzelców Bytomskich w kierunku centrum miasta drogowcy wprowadzają tymczasową organizację ruchu polegającą na zwężeniu jezdni. Kierowcy jadący do centrum będą korzystać z korytarza ruchu utworzonego po obecnym pasie zjazdowym oraz z powierzchni wyłączonej z ruchu. W rejonie robót obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h — poinformował Urząd Miejski w Bytomiu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.
Sprawdź jak wyglądają zmiany na Żołnierskiej i stosuj się do znaków
Na ul. Żołnierskiej przy posesji nr 13 prace związane z budową sieci wodociągowej wymuszają wygrodzenie części chodnika oraz fragmentu pobocza jezdni. Ruch pieszy może być kierowany na tymczasowe przejścia lub zwężone fragmenty chodnika — zwracaj uwagę na wskazania wykonawcy i służb drogowych. Informacje o przebiegu prac i ewentualnych zmianach będą przekazywane przez miejskie służby.
Prace prowadzone są w ramach zaplanowanych robót drogowych i sieciowych; mieszkańcy i kierowcy proszeni są o dostosowanie się do ograniczeń, zachowanie ostrożności oraz śledzenie komunikatów Urzędu Miejskiego w Bytomiu dotyczącym kolejnych etapów prac.
na podstawie: Urząd Miejski Bytom.
Autor: krystian