Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Zwycięska passa Szombierek trwa nadal

Popularni Zieloni nie zwalniają tempa. Piłkarze Szombierek Bytom kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Dzisiaj /12 października/ po trudnym spotkaniu przy Frycza-Modrzewskiego pokonali Gwarek Ornontowice 2:1, mimo że do przerwy przegrywali 0:1.

Dzięki świetnej drugiej połowie i bramkom Marka Szuberta i Karola Pstusia drużyna Szombierek wygrała sobotnie spotkanie, zdobywając kolejne cenne trzy punkty w IV lidze. Warto dodać, że poza rozgrywkami ligowymi piłkarze Szombierek z powodzeniem grają również w Pucharze Polski podokręgu Bytom. Zieloni po zwycięstwie 8:0 z Orkanem Dąbrówka Wielka są już w finale Pucharu Polski podokręgu Bytom.

Z kolei w tabeli IV ligi Zieloni mają osiem zwycięstw i dwa remisy, dzięki czemu z 26. punktami liderują IV lidze grupy I. Kolejny mecz popularni Zieloni rozegrają na wyjeździe 20 października z rezerwami Rakowa Częstochowa, zaś u siebie 26 października z Przemszą Siewierz.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek