UM Bytom: Nowe wystawy w Kronice

1 min czytania

Przywoływanie” Martyny Czech oraz Nowa normalność. Stare nawyki” Kaspra Lecnima - to dwie najnowsze propozycje CSW Kronika, która po kilkumiesięcznej przerwie otworzyła swoje drzwi dla zwiedzających.

Przywoływanie to tytuł wystawy obrazów Martyny Czech,która dzieli się z widzami swoim punktem widzenia na temat szeroko pojętego humanizmu, emocji, przenikających się uczuć ukrytych w człowieku.

Kasper Lecnim to młody artysta multimedialny, który w swojej twórczości odnosi się do aktualnych tematów. Prezentowane w Kronice Stare nawyki związane z pandemią koronawirusa są próbą znalezienia nowych metod opisywania rzeczywistości. Wystawy można oglądać do 28 sierpnia. Więcej informacji na: www.kronika.org.pl.

Autor:AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom fot. Hubert Klimek

Urząd Miejski w Bytomiu, bytom.pl/nowe-wystawy-w-kronice403

Autor: krystian