Bytomski Sportowy Klub Taekwon-do ,,Sonso'' zdobył czternaście medali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Pucharze Śląska Dzieci.

W sobotę, 12 marca w Jankowicach Rybnickich odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Puchar Śląska Dzieci. Zawodnicy Bytomskiego Sportowego Klubu wrócili z 14 medalami - 3 złotymi, srebrnym, 10 brązowymi.

b

W konkurencjach dzieci Vanessa Wilczyńska zdobyła złoty medal, Julia Wilczyńska srebro a Wiktor Florczyk, Emil Dorobisz i Jakub Szwarga brązowe krążki. W kategorii junior młodszy Szymon Sosnowski wywalczył brązowy medal w konkurencji układów formalnych.

W kategorii juniora Karolina Kasprzyk zdobyła złoty medal w układach oraz brązowy w walkach do 50kg, Dawid Oczkowski złoto w układach, brąz w walkach +75kg oraz brąz w technikach specjalnych, Tomasz Stempniak brąz w układach, brąz w walkach do 62kg oraz brąz w technikach specjalnych.