Gabriela Silva i muzyczni przyjaciele: Wieczór operetkowy w parku
Niedzielny wieczór zapowiada się wyjątkowo muzycznie! W pięknych okolicznościach przyrody, w Parku Miejskim im. hm. F. Kachla, odbędzie się koncert "W krainie operetki", w wykonaniu znakomitej sopranistki Gabrieli Silvy oraz jej muzycznych przyjaciół. Bilety już w sprzedaży!

W krainie operetki: Gabriela Silva na scenie amfiteatru

Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca, o godzinie 18:30, amfiteatr w Parku Miejskim im. hm. F. Kachla wypełni się dźwiękami najpiękniejszych arii i duetów z oper i operetek. Na scenie wystąpi znakomita sopranistka Gabriela Silva wraz ze swoimi muzycznymi gośćmi. W programie koncertu znajdą się utwory z takich klasycznych dzieł jak „Zemsta nietoperza”, „Kraina uśmiechu”, „Księżniczka Czardasza” czy „Wesoła wdówka”. To okazja, by przenieść się w świat muzyki, która od lat zachwyca słuchaczy na całym świecie.

Amfiteatr w Parku Miejskim: idealne miejsce na muzyczne wydarzenie

Koncert odbędzie się w malowniczym amfiteatrze, który znajduje się w sercu Parku Miejskiego im. hm. F. Kachla. To miejsce, które z pewnością doda uroku i magii całemu wydarzeniu. Otoczenie zieleni, śpiew ptaków i wieczorowy klimat sprawią, że każdy dźwięk będzie brzmiał jeszcze piękniej. Warto zabrać ze sobą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie cieszyć się muzyką na żywo w tak wyjątkowej scenerii.

Informacje praktyczne: bilety i dostępność

Bilety na koncert "W krainie operetki" kosztują symboliczne 5 zł i można je nabyć w kasie Bytomskiego Centrum Kultury (BECEK), online oraz na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. To doskonała okazja, by za niewielką opłatą przeżyć niezapomniane muzyczne chwile. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów, aby uniknąć kolejek i mieć pewność, że nie przegapicie tego wyjątkowego wieczoru.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na to niezwykłe wydarzenie! To doskonała okazja, by w niedzielny wieczór zrelaksować się i przenieść w świat operetki, ciesząc się talentem Gabrieli Silvy i jej muzycznych przyjaciół. Nie przegapcie tej okazji!


Na podst. Bytomskie Centrum Kultury