Warsztaty z brafitterką i stylistką w BCK już 13 kwietnia – odkryj swój styl!
W nadchodzącą sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 11.00, wszystkie zainteresowane panie mają wyjątkową okazję uczestniczyć w warsztatach, które mogą zrewolucjonizować ich podejście do mody i komfortu noszenia bielizny. Organizowane przez Bytomskie Centrum Kultury spotkanie z brafitterką i stylistką to szansa na odkrycie sekretów idealnie dopasowanego biustonosza i stylowych ubrań, które podkreślą indywidualne piękno każdej kobiety.
  1. Spotkanie z doświadczonymi specjalistkami: brafitterką Małgorzatą Beczek i stylistką Aleksandrą Telengą.
  2. Warsztaty odbędą się 13 kwietnia o godz. 11.00.
  3. Odkrycie tajników idealnego dopasowania biustonosza i wyboru stylowych ubrań.
  4. Cena biletu to jedynie 25 zł – dostępne online i w kasie BCK.

Podczas tego inspirującego spotkania, Małgorzata Beczek i Aleksandra Telenga, dwie wybitne ekspertki w swoich dziedzinach, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na pytania dotyczące doboru biustonoszy i kreowania osobistego stylu. To niepowtarzalna okazja, by nauczyć się, jak wybierać bieliznę nie tylko piękną, ale przede wszystkim komfortową i zdrową dla ciała.

Warsztaty BAŚKA to więcej niż zwykłe spotkanie - to przestrzeń dla kobiet, które chcą poczuć się pewnie i atrakcyjnie każdego dnia. Przyjazna atmosfera, ciekawe porady i możliwość zadawania pytań sprawią, że każda uczestniczka wyjdzie z warsztatów bogatsza o nową wiedzę. Nie przegap tej wyjątkowej okazji dołączenia do BAŚKOWEJ ekipy i odkrycia, jak małe zmiany mogą wpłynąć na Twoje samopoczucie i pewność siebie.

Zachęcamy wszystkie panie do skorzystania z tej unikalnej szansy. Bilety w cenie 25 zł są już dostępne na stronie internetowej oraz w kasie Bytomskiego Centrum Kultury. Nie czekajcie, liczba miejsc jest ograniczona!


Na podst. BCK