Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Mundurowi z bytomskiej komendy wraz z psem „Sznupkiem” odwiedzili przedszkolaków przy ul. Strzelców Bytomskich. Stróże prawa opowiadali o zasadach bezpieczeństwa podczas zbliżającego się zimowego odpoczynku. Spotkanie odbyło się w ramach akcji: „Bezpieczne ferie 2019”.

Stróże prawa z bytomskiej komendy wraz z maskotką śląskiej policji, psem „Sznupkiem” w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2019" przedszkolaków przy ul. Strzelców Bytomskich w Bytomiu. W trakcie spotkania mundurowi uczyli dzieci, jak unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze. Przypomnieli o konieczności noszenia elementów odblaskowych oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw na podwórku, przejazdu samochodem i w kontaktach z obcymi. Policjanci przekazali podstawowe informacje dotyczące ich bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Przypomnieli zasady bezpiecznego przebywania w domu pod nieobecność rodziców. Przestrzegli przed wchodzeniem na lód oraz o ostrożności podczas zabaw ze śnieżkami. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przysłuchiwali się mundurowym oraz zadawali liczne pytania. Na zakończeniu wszyscy upamiętnili spotkanie pamiątkowymi zdjęciami.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.