Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Policjanci z komisariatu przy ul. Rostka przejęli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 1000 „działek” dilerskich tego narkotyku. W sprawie zatrzymano 28-letnią bytomiankę. Teraz kobieta odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.

Blisko 1000 porcji amfetaminy nie trafi na bytomskie ulice. Kryminalni z komisariatu przy ulicy Rostka prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Przy ulicy Musialika stróże prawa skontrolowali kobietę. Jak się okazało 28-latka miała przy sobie narkotyki i została zatrzymana. Z przejętej amfetaminy można by przygotować blisko 1000 porcji „działek” dilerskich tego narkotyku. Kobieta trafił do policyjnego aresztu. Bytomianka następnego dnia usłyszała zarzut. Teraz kobieta odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.