Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem dwóch aut. Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu przy ulicy Stanisława Witczaka. Doszło do zderzenia bmw, którym jechała 40-latka z renaultem kierowanym przez 24-latka. W wyniku zdarzenia kierowcy doznali urazów.

Wczoraj po południu na ulicy Stanisława Witczaka miało miejsce zderzenie dwóch samochodów. Z wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierująca bmw 40-letnia mieszkanka Tarnowskich Gór zderzył się z jadącym renaultem, kierowanym przez 24-letniego mieszkańca Bytomia. Prawdopodobnie kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas manewru skrętu w lewo. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Teraz policjanci bytomskiej drogówki będą ustalać, kto doprowadził do zderzenia. W wyniku wypadku kierowcy doznali obrażeń ciała. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają bytomscy stróże prawa.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.