Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Konsultacja z lekarzem, zabieg, a następnie rehabilitacja w jednej placówce – to możliwe i tego typu kompleksowe usługi świadczy prywatny Szpital Dworska. Jak łatwo się domyślić – wszystkie procedury medyczne wykonywane w jednym miejscu pozwalają zwiększyć komfort oraz skuteczność leczenia pacjentów, a tym samym szybszy powrót do zdrowia.

Na stronie internetowej https://dworska.pl/ każdy z pacjentów ma dostęp do bardzo szerokiej wiedzy na temat samych zabiegów oraz metod leczenia stosowanych w Szpitalu Dworska.

Szpital Dworska składa się z bloku operacyjnego oraz poradni. W poradni szpitala każdy z pacjentów może uzyskać szczegółową i kompleksową poradę oraz specjalistyczną diagnostykę z użyciem nowoczesnych urządzeń. Wykonywane są tutaj również nieinwazyjne zabiegi. Natomiast blok operacyjny należący do Szpitala Dworska wyposażony jest również w wysokiej klasy urządzenia znanych producentów, między innymi General Electric, Siemens (w tym ramię C – 3D), wyprodukowana przez firmę HD Stryker unikalna kolumna laparoskopowa i wiele więcej. Tego typu wyposażenie pozwala na przeprowadzanie różnych operacji z zakresu ortopedii, neurochirurgii i innych, podobnych specjalizacji.

Na szczególną uwagę zasługuje sposób w jaki Szpital Dworska otwiera się na nowych pacjentów. Duża poczekalnia, możliwość skorzystania z kawy i herbaty w trakcie oczekiwania na wizytę, a nawet specjalnie wydzielona bawialnia dla rodziców z dziećmi to tylko niektóre udogodnienia oferowane przez tę placówkę. Komfort pacjenta stawiany jest na pierwszym miejscu, co widać wyraźnie na ostatnim etapie obsługi pooperacyjnej. W oczekiwaniu na powrót do sprawności po operacji, pacjent może wygodnie odpocząć na wygodnym łóżku Hill – Room Total Care w specjalnie wydzielonym oddziale pooperacyjnym, a nawet oglądać telewizję w abonamencie Netflix na 60 calowym ekranie telewizora.

Dostępny do tego jest również catering dopasowany do oczekiwań pacjentów. Pokoje pacjentów są dwuosobowe, więc nie ma mowy o tłoku i każdy może w takim miejscu poczuć się komfortowo.

Szpital Dworska to placówka na miarę dwudziestego pierwszego wieku