Czarna Strzała na brązowo

W weekend odbyły się mistrzostwa Polski w łucznictwie. W konkurencji zespołowej bytomianki zajęły trzecie miejsce.

W 84. Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Legnicy, wystartowało ponad 120 zawodników. O medale walczyli również łucznicy MLKS Czarnej Strzały. W rywalizacji zespołowej bytomianki w składzie Natalia Michalska, Martyna Stach i Klaudia Szmit zdobyły brązowe medale i tytuł II Drużynowych Wicemistrzyń Polski Seniorek.

W pozostałych konkurencjach zawodnicy Czarnej Strzały uplasowali się poza podium. Stach zajęła 4. (70m) , 6. (50m) oraz 9. miejsce, Michalska była indywidualnie 17., a Szmit 33. Mateusz Turek uplasował się na 33. pozycji, a miks Stach – Turek zakończył MP na 17. miejscu.