Kolejne zwycięstwo młodej bytomianki

Niecałe dwa tygodnie temu biegaczka Kamila Augustiniok została mistrzynią Śląska młodziczek w biegu na 600m. W środę zawodniczka MKS-MOSM Bytom znowu była najlepsza.

W środę na stadionie Budowlanych Czestochowa odbyły się Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików U16. Tym razem Augustiniok rywalizowała na dystansie 1000m i spisała się świetnie. Bytomianka pewnie zwyciężyła, na dodatek ustanawiając rekord życiowy - 3,07,45. Drugi medal dla klubu MKS-MOSM Bytom oraz Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu wywalczyła Jagoda Bochenek w biegu na 600m. Bochenek zajęła drugie miejsce, ustępując nieznacznie zawodniczce MKS-MOS Katowice Milenie Thamm, ubiegłorocznej brązowej medalistce Mistrzostw Polski Młodziczek na tym dystansie.