Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Lato zbliża się nieubłaganie. Wraz z podwyższeniem się temperatur na zewnątrz zaczynamy intensywnie przeglądać swoją szafę w poszukiwaniu ubrań na sezon letni. Mężczyźni zazwyczaj niewiele zmieniają - krótka koszulka zamiast długiej i sprawa załatwiona. Ale co z upalnymi dniami, letnimi grillami i egzotycznymi wakacjami? One właśnie wymagają od mężczyzny założenia krótkich spodenek. Jakie spodenki męskie zatem wybrać?

Jakie krótkie spodenki męskie mamy do wyboru?

Krótkie spodenki dla mężczyzn nie są sobie równe i nie wszystkie  pasują do każdej okazji. Same w sobie zresztą nie powinny być w ogóle ubierane w niektórych przypadkach. Gdy jednak mowa o letnich wieczornych spotkaniach ze znajomymi lub randkach z ukochaną w swobodnym stylu, warto wybrać eleganckie spodenki męskie w kant, szczególnie te wykonane z cienkiego, przewiewnego materiału. Każdy mężczyzna może bez obaw wybrać zestaw: krótkie jednokolorowe spodenki plus biała koszula z podwijanymi rękawami. Takiej stylizacji w zasadzie nie da się zepsuć. Więcej o łączeniu i stylizowaniu spodenek męskich przeczytacie na stronie Pomponika: https://www.pomponik.pl/artykul-sponsorowany/news-szorty-jako-modne-spodenki-meskie-swietny-pomysl,nId,4584099. Ponadczasowe połączenia nigdy nie wychodzą z mody, dlatego bez obaw mogą po nie sięgać mężczyźni, którym właściwe dobranie kompletnego zestawu przysparza trudności. 

Spodenki męskie chinosy

Spodenki męskie chinosy

Jeansy to chyba jeden z podstawowych must-have w szafie. Krótkie spodenki jeansowe idealnie dopasują się do każdej sytuacji - wystarczy, że odpowiednio dobierzesz do nich dodatki. Obcisłe spodenki męskie jeansowe i luźna koszula to wersja bardziej elegancka na wyjście do znajomych lub na zakupy. Natomiast gdy połączysz je ze sportową koszulką, otrzymasz niewyszukany zestaw w sportowym tonie. 

Krótkie spodenki męskie wykonane ze śliskiego przewiewnego materiału to kolejny letni must-have, szczególnie podczas sportów na świeżym powietrzu. Każdy mężczyzna powinien posiadać również spodenki do wszelkich prac ogrodowych w lecie. Nie zalecamy jednak krótkich modeli podczas koszenia trawy w upalne dni - ta czynność  wymaga odpowiedniego outfitu i dla bezpieczeństwa lepiej wybrać odzież zakrywającą nogi. 

Jakie buty do krótkich spodenek?

Oprócz wyboru spodenek panowie często zastanawiają się, jakie buty ubrać do spodenek męskich. Co będzie pasować? Należy pamiętać, że dobór obuwia również zależy od okazji. Wersja elegancka lub wieczorowa wymaga eleganckiego obuwia, takiego jak np. mokasyny ze skóry. W stylizacjach w luźniejszym tonie świetnie sprawdzą się  buty wykonane z lnu lub bawełny.

Krótkie spodenki męskie jeansowe

Krótkie spodenki męskie jeansowe

Długość spodenek ma znaczenie

Przy wyborze spodenek męskich ważne jest, żeby kierować się tym, co ci się podoba i w czym dobrze się czujesz. Pamiętaj, że to ty będziesz w nich chodził. Materiał, kolor i faktura to jedno, ale nie mniej istotką kwestią jest długość. Niezależnie od tego, jakie spodenki przypadną ci do gustu, nie zapominaj, że muszą mieć odpowiednią długość. 

Nie mogą być ani zbyt krótkie, ani zbyt długie. Jeżeli szukacie spodenek w bardziej eleganckim stylu, nie wybieraj modeli kończących się kilka centymetrów przed kolanem. Im będą krótsze, tym efekt końcowy będzie mniej elegancki. Zbyt długie spodenki, które będą się kończyć za kolanem, odejmą ci wizualnie wzrostu i sprawią, że będziesz wyglądał na niższego. Idealnie, jeśli długość spodenek męskich sięga kolana lub kończy się centymetr, lub dwa przed nim.