Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Radzimy jak zaprojektować T-shirt na Dzień Matki

Zbliżający się Dzień Matki to czas intensywnych poszukiwań idealnego prezentu. Najprostszym rozwiązaniem jest wręczenie bukietu kwiatów lub czekoladek i nie ma w tym nic złego. Znacznie bardziej doceniane są jednak upominki, które mają osobisty charakter i zostały wykonane samodzielnie. Takim prezentem może być zaprojektowana przez Ciebie koszulka z nadrukiem dla mamy. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Koszulka na dzień mamy – jaką wybrać?

Kupowanie ubrań na prezent jest dość ryzykowne, gdyż czasami trudno trafić w gust osoby obdarowywanej. Klasyczna koszulka dla mamy będzie jednak dobrym wyborem, gdyż T-shirt jest najbardziej uniwersalnym elementem garderoby. Przed zakupem możesz dodatkowo sprawdzić, jakie fasony lubi Twoja rodzicielka, jaki kolor ubrań preferuje oraz jaki rozmiar nosi. Takie informacje będą pomocne podczas projektowania bluzki i ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego modelu.

Gdzie zaprojektować koszulkę na dzień mamy?

Do stworzenia projektu nie potrzebujesz profesjonalnych programów ani wybitnych umiejętności graficznych. Wszystkie niezbędne narzędzia są dostępne na stronie drukarni Megakoszulki.pl, która specjalizuje się w wykonywaniu spersonalizowanych koszulek dla mamy. Do dyspozycji masz prosty w obsłudze kreator wyposażony w przydatne funkcje. Podczas projektowania podkoszulki dla mamy możesz korzystać z darmowego banku zdjęć, zbioru grafik ClipArt i z gotowych szablonów. Prezentujemy kilka praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie.

Wybierz fason koszulki dla mamy

Na początku musisz zdecydować, jaki krój ma mieć koszulka na Dzień Mamy. Obok klasycznych T-shirtów znajdziesz również fasony sportowe czy bez rękawów. Najlepszym rozwiązaniem będzie jednak klasyczna bluzka dla mamy, gdyż taki model jest wygodny i pasuje do wielu stylizacji. Przed przystąpieniem do tworzenia projektu zaznacz w kreatorze odpowiedni rozmiar oraz kolor koszulki.

Projektowanie koszulki z nadrukiem dla mamy

Po wybraniu parametrów ubrania możesz przystąpić do tworzenia projektu. Pierwszym rozwiązaniem jest wykorzystanie elementu graficznego. Ogromny wybór znajdziesz w bazie ClipArt dostępnej w kreatorze. Są one pogrupowane tematycznie, co znacznie ułatwi Ci zadanie. Najlepszy efekt estetyczny zyskasz, umieszczając grafikę w centralnym położeniu na klatce piersiowej. Zrób to w podobny sposób, jak na zaprezentowanej bluzce dla mamy z nadrukiem budzika.

Podkoszulka dla mamy z napisami

Zamiast grafiki, możesz stworzyć projekt składający się z samego tekstu. W kreatorze jest dostępna opcja wyboru pola tekstowego wraz z określeniem parametrów czcionki. Zwróć tylko uwagę, aby litery nie były za małe, gdyż po nadrukowaniu staną się mało czytelne. Ponadto zrezygnuj z rozbudowanych tekstów na rzecz krótszych haseł i sentencji. Inspiracją może być podkoszulka dla mamy z napisem „Mama kierowca, czyli najszybsza mama na świecie”. Zawarty na niej tekst jest dobrze rozmieszczony, wyraźny i czytelny.

T-shirt na dzień mamy z własnym zdjęciem

Jeżeli zależy Ci na tym, aby upominek był osobisty i stanowił pamiątkę na wiele lat, zdecyduj się na nadrukowanie zdjęcia. Może to być fotografia z młodości Twojej mamy lub ze wspólnych wakacji. Zwróć tylko uwagę, aby wybrane zdjęcie było dobrej jakości i wykonane w wysokiej rozdzielczości. W przeciwnym razie po nadrukowaniu stanie się rozmazane i zepsuje cały efekt. Pod fotografią możesz umieścić dodatkowo krótki napis, np. z życzeniami na Dzień Matki.