Polonia Bytom wczorajszym zwycięstwem zapewniła sobie komplet punktów. W 10 kolejce bytomska drużyna pokonała na swojej murawie Lechię Zielona Góra 1:0.

Mecz był bardzo wyrównany, choć początek drugiej połowy zdecydowanie należał do niebiesko-czerwonych. Całe spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji co z pewnością cieszyło kibiców. Na prowadzenie podopieczni Kamila Rakoczego wyszli dopiero w 90 minucie i taki wynik został do końca spotkania.

Poloniści po 10 spotkaniach zajmują obecnie 7 miejsce w ligowej tabeli z 14 punktami. Do lidera brakuje im drugie tyle. Na szczęście jest jeszcze sporo czasu na poprawę tej sytuacji. Najbliższą okazję niebiesko-czerwoni będą mieli 2 października, gdzie na spotkaniu wyjazdowym podejmą Gwarek Tarnowskie Góry, zajmujący 10 pozycję w tabeli. Początek o godzinie 15:00.