Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o oszustwo „na policjanta”. Jeżeli go rozpoznajesz, skontaktuj się z policjantami z Wydziału Kryminalnego KMP w Świętochłowicach pod nr telefonu 47 8544 255, 47 8544 80, 47 8544 281 lub pod adresem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świętochłowiccy kryminalni pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. W toku przeprowadzonych czynności zabezpieczono materiał z nagraniem, na którym widoczny jest sprawca przestępstwa. Poniżej publikujemy zdjęcia przedstawiające jego wizerunek.

Świadkowie bądź osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr telefonu 47 8544 255, 47 8544 80,  47 8544 281 lub pod adresem:

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Gwarantujemy anonimowość!

 

  • wizerunek sprawcy przestępstwa oszustwa
  • wizerunek sprawcy przestępstwa oszustwa
  • wizerunek sprawcy przestępstwa oszustwa