W sobotę 16 września 2023 roku odbędzie się VIII Półmaraton Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu. Impreza organizowana jest w ramach 14. PKO Bytomskiego Półmaratonu. Zapraszamy funkcjonariuszy i pracowników wszystkich służb mundurowych do udziału w rywalizacji.

16 września o godz. 11.00 w Bytomiu-Miechowicach odbędzie VIII Półmaraton Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu. Impreza organizowana jest w ramach 14. PKO Bytomskiego Półmaratonu, czyli biegu ulicznego na dystansie 21,097 km. Start oraz meta usytuowane będą na terenie parkingu Centrum Handlowego przy ulicy Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 25. W zawodach mogą uczestniczyć funkcjonariusze lub pracownicy wszystkich służb mundurowych. Wszyscy, którzy ukończą bieg, otrzymają okolicznościowe medale, a zwycięzcy puchary.


Serdecznie zapraszamy do udziału w rywalizacji!


Proszę o zapoznanie się z poniżej zamieszczonym regulaminem klasyfikacji, a szczegółowe informacje dotyczące 14. PKO Bytomskiego Półmaratonu oraz zapisy dostępne są na stronie:

http://bytomskipolmaraton.pl/aktualnosci

http://bytomskipolmaraton.pl/regulamin,5#gohere