Uwaga kierowcy w Bytomiu prace przy sygnalizacji mogą spowolnić ruch 20 i 21 maja

W Bytomiu szykują się zmiany na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań. Kierowcy muszą przygotować się na możliwe utrudnienia, które mogą wpłynąć na codzienne dojazdy i wyjazdy z centrum handlowego M1. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie będą prowadzone prace oraz jak się do nich przygotować!
- Bytomskie skrzyżowanie przy ul. Strzelców Bytomskich czeka modernizacja sygnalizacji świetlnej
- Kierowcy w Bytomiu proszeni o rozwagę i dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu
Bytomskie skrzyżowanie przy ul. Strzelców Bytomskich czeka modernizacja sygnalizacji świetlnej
Już we wtorek 20 maja oraz środę 21 maja w godzinach od 7:00 do 13:00 kierowcy poruszający się w rejonie skrzyżowania ulicy Strzelców Bytomskich oraz wyjazdu z Centrum Handlowego M1 mogą napotkać utrudnienia. Powodem jest planowana wymiana i konserwacja sygnalizacji świetlnej, którą realizować będzie firma ZIR W. Sylwestrzak i Spółka - Spółka Jawna.
Podczas prac światła będą działały w trybie standardowym, czyli z wykorzystaniem trzech kolorów, co może powodować chwilowe spowolnienia ruchu. Warto podkreślić, że działania te zostaną przeprowadzone tylko przy sprzyjających warunkach pogodowych brak opadów atmosferycznych jest kluczowy dla bezpieczeństwa i sprawności wykonawców.
Kierowcy w Bytomiu proszeni o rozwagę i dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu
Mieszkańcy oraz osoby odwiedzające centrum handlowe M1 powinny zwrócić szczególną uwagę na tymczasową organizację ruchu i zachować ostrożność podczas przejazdu przez wspomniane miejsce. Prace mają na celu poprawę funkcjonowania sygnalizacji świetlnej, co docelowo usprawni płynność ruchu i zwiększy bezpieczeństwo wszystkich uczestników drogi.
Władze miasta apelują o cierpliwość i stosowanie się do znaków drogowych oraz poleceń służb porządkowych obecnych na miejscu. Dzięki temu prace przebiegną sprawnie, a kierowcy szybciej wrócą do normalnego rytmu jazdy.
Autor: krystian