Jakub Żulczyk spotka się z czytelnikami w Beceku 16 maja o 18:00
W najbliższy czwartek o godzinie 18:00 w Bytomskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Jakubem Żulczykiem, cenionym autorem młodego pokolenia. Wydarzenie to stanowi okazję do bliższego poznania twórczości pisarza, którego najnowsza powieść "Dawno temu w Warszawie" cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
  1. Zaplanowane spotkanie z Jakubem Żulczykiem w Bytomskim Centrum Kultury.
  2. Prezentacja najnowszej powieści Żulczyka "Dawno temu w Warszawie".
  3. Omówienie dotychczasowego dorobku pisarza, w tym tytułów takich jak "Ślepnąc od świateł" czy "Informacja zwrotna".
  4. Bilety w cenie 5 zł dostępne w kasie centrum oraz online.

Jakub Żulczyk, znany z błyskotliwej narracji i głębokiego portretowania współczesnej Polski, zadebiutował na literackim rynku w 2006 roku powieścią "Zrób mi jakąś krzywdę". Od tego czasu jego książki przyciągają coraz większą rzeszę czytelników, a adaptacje filmowe i serialowe tylko potęgują zainteresowanie jego twórczością.

Spotkanie w Beceku będzie nie tylko okazją do zdobycia autografu, ale także do dyskusji o procesie twórczym, inspiracjach oraz przyszłych projektach Żulczyka. Autor, znany z otwartości i bezpośredniości, chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, co czyni te spotkania niezwykle wartościowymi dla fanów literatury.

Organizatorzy, Syndykat Autorów – Agencja Literacka i Scenariuszowa oraz Bytomskie Centrum Kultury, zapewniają, że spotkanie będzie wyjątkowe. Bilety na to wydarzenie zostały wycenione na 5 zł i są dostępne zarówno online, jak i w kasie BCK, co czyni wydarzenie dostępnym dla szerokiej publiczności.

Spotkanie z Jakubem Żulczykiem to nie tylko szansa na osobiste spotkanie z autorem, ale także okazja do zgłębienia tajników literackiego rzemiosła, co z pewnością przyciągnie wielu miłośników książek i kultury. Zapraszamy wszystkich pasjonatów literatury, by wzięli udział w tym literackim wydarzeniu.


Na podstawie: Urząd Miejski Bytom