Muzyczna podróż od klasycyzmu do romantyzmu już jutro w Bytomskim Centrum Kultury
W nadchodzący piątek, 12 kwietnia, o godzinie 18:30, miłośnicy muzyki operowej i operetkowej będą mieli niepowtarzalną okazję do udziału w wyjątkowym koncercie „Mistrz i Uczeń”. Wydarzenie to, organizowane w Bytomskim Centrum Kultury, obiecuje być nie tylko pokazem wirtuozerii wokalnej, ale także mostem łączącym doświadczenie z młodzieńczym zapałem.
  1. Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia (piątek) o godz. 18:30.
  2. Koncert „Mistrz i Uczeń” zaprezentuje arie i duety z oper i operetek.
  3. Prof. dr hab. Gabriela Silva będzie prowadzić, a przy fortepianie zasiądzie Michał Dziewior.
  4. Bilety można nabyć w cenie 25 zł w kasie lub online.

Podczas koncertu „Mistrz i Uczeń” publiczność będzie miała szansę posłuchać najpiękniejszych dzieł muzyki klasycznej i romantycznej, wykonanych przez utalentowanych studentów pod okiem ich doświadczonego mentora, prof. dr hab. Gabrieli Silvy. To wyjątkowe spotkanie pokoleń na scenie, gdzie młodzieżowe entuzjazm spotyka się z profesjonalizmem i doświadczeniem, tworząc niezapomniane wrażenia muzyczne. Michał Dziewior, mistrz fortepianu, dopełni to spotkanie swoją grą, tworząc idealne tło dla głosów solistów.

Zakup biletu w cenie 25 zł otwiera drzwi do świata, w którym muzyka klasyczna i operetkowa łączy się z pasją i poświęceniem zarówno nauczycieli, jak i uczniów. To nie tylko koncert, ale także okazja do wsparcia i docenienia młodych talentów, które pod skrzydłami swoich mentorów rozwijają swoje umiejętności. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by być świadkiem ich muzycznej podróży.


Źródło: Bytomskie Centrum Kultury