Stwórz własną ozdobę świątecznąChcesz przygotować niecodzienną ozdobę świąteczną? Jeśli tak, to przyjdź 8 grudnia do Biura Promocji Bytomia na Mikołajkowe Warsztaty Ozdób Świątecznych. Pod okiem artystów każdy będzie mógł wykonać swój własny świąteczny witraż lub ozdobę ceramiczną.

Warsztaty ozdób świątecznych w Biurze Promocji Bytomia, podczas których będzie można samodzielnie stworzyć swój wymarzony, świąteczny witraż lub ozdobę z gliny odbędą się po raz pierwszy. Na każdego, kto przyjdzie w sobotę na Rynek 7 czekają darmowe przybory, z których będzie można wykonać ozdoby świąteczne. Przy ich tworzeniu będą pomagać artyści specjalizujący się w technice tworzenia witraży – Justyna Pastuszka oraz Roman Pordzik.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy /od poniedziałku 3 grudnia/ pod nr tel. 32 386 36 69.

Warsztaty potrwają od 11.00 do 14.00. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 
111wARSZTATY_MIKOŁAJKOWE.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.youtube.pl


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.