Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Rodzice, którzy spodziewają się przyjścia dziecka na świat, szukają często rozwiązań, które zapewnią maluchowi optymalny rozwój, a rodzicom wygodę. Bardzo interesującymi produktami, które zapewniają jedno i drugie (a nawet jeszcze więcej), są produkty tworzone przez firmę Fidella – znanego niemieckiego producenta, zajmującego się projektowaniem i tworzeniem m.in. chustek, nosideł i odzieży do noszenia dzieci.

Aby wybrać najlepszy produkt dla dziecka, należy przejrzeć wszystkie produkty konkretnego producenta, zwracając szczególną uwagę na parametry konkretnych produktów. Nosidła, chusty i inne przydatne produkty można zakupić nie tylko na stronach produkujących je firm, ale także w dobrych sklepach z chustami, odzieżą dla rodziców i dzieci oraz nosidełkami https://tulsie.pl/kategoria-produktu/produkty-fidella/. W dobrych sklepach znajdują się wyłącznie sprawdzone i bezpieczne produkty, posiadające atesty.

Chusty do noszenia dzieci

Chusty do noszenia dzieci, choć wydają się modnym trendem, mają długa historię. W Polsce stosowane były przede wszystkim na wsiach, dzięki czemu mama mogła mieć swoje dziecko przy sobie podczas wszelakich prac polowych. Dawne polskie chusty były bardzo kolorowe, z frędzlami i często odpowiadały swoimi zdobieniami kulturze danego regionu. Firmy takie jak Fidella, które specjalizują się dziś w projektowaniu i szyciu chust do noszenia dzieci, dbają o to, aby chusty były szyte z materiałów bezpiecznych dla dziecka i wygodnych. Najczęściej oferowane są chusty z naturalnej bawełny. Optymalne szerokości chust pozwalają na stosowanie różnych wiązań.

Nosidła – pokaż dziecku świat!

Nosidełka, podobnie jak chusty pozwalają dziecku odczuwać ciągłą obecność rodzica, dzięki czemu jest ono spokojniejsze i ma poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo, może obserwować świat z wysoka, co jest dla dziecka niezwykle intersujące. Wybierając nosidło, należy idealnie dopasować je do wagi i wieku dziecka.

chusty do noszenia dzieci firmy Fidella

Aby kupić naprawdę dobre nosidło, należy wrócić uwagę na kilka kwestii:

  • Dziecko w nosidełku powinno siedzieć, a nie wisieć. W tzw. wisiadła, są niebezpieczne dla stawów biodrowych niemowlaków (uznał tak Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder). Panel powinien być wygodny, szeroki, dający dziecku dobre podparcie.
  • Panel powinien być miękki. Ta cecha sprawia, że nosidło jest dla malucha po prostu wygodne, ale też zdrowe. Miękki panel przylega do pleców dziecka, co jest ważne kiedy maluch zasypia, a mięśnie się rozluźniają. Jeśli panel jest sztywny i nie będzie dobrze przylegał do pleców, niestety nie będzie też odpowiednio stabilizował.
  • Panel powinien być odpowiednio szeroki. A dokładniej, powinien sięgać od jednego dołu podkolanowego do drugiego. Dobrze, aby był regulowany, wtedy można idealnie go dopasować. Dlaczego szerokość jest tak ważna. W sytuacji, kiedy panel będzie zbyt wąski, nóżki będą miały nieodpowiednią pozycję, zbyt prostując kręgosłup, jeśli panel będzie zbyt szeroki, nóżki dziecka będą szeroko rozłożone, a dziecko nienaturalnie odchyli się do tyłu. To wszystko nie sprzyja odpowiedniemu rozwojowi pleców i bioder.

Odzież do noszenia dzieci – rozwiązanie dla każdego rodzica

Bardzo interesującą pozycją w ofercie producenta Fidella, ale także w ofercie innych, dobrych producentów różnych produktów i akcesoriów dla dzieci i rodziców, jest odzież do noszenia dzieci. Producent ten oferuje kurtki i płaszcze dla kobiet 2in1, które przydają się zarówno w trakcie ciąży, jak i po urodzeniu dziecka – dołączany do kurtki panel, pozwala wygodnie nosić dziecko. Firma Fiddela nie zapomniała również o tatusiach, oferując im kurtki dla ojców, w których również można nosić maluchy. Wszystkie kurtki i płaszcze wykonane są z wysokiej jakości materiałów, oddychających i lekkich, wodoodpornych i odpornych na wiatr. Można zakupić je w różnych kolorach. Kurtka taka gwarantuje komfort rodzica i poczucie bezpieczeństwa dla dziecka.

Znani producenci oferują bardzo szeroki wybór produktów sprawdzonych, wielokrotnie testowanych i bezpiecznych dla dzieci, pod warunkiem, że są one w odpowiedni sposób wykorzystywane.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.