Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

W ręce bytomskiej drogówki wpadło w sobotę 3 pijanych kierowców. Amatorzy jazdy na "podwójnym gazie" mieli od 0,2 do prawie 1 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyznom grozi utrata prawa jazdy a nawet do 2 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Bytomscy policjanci z drogówki w sobotę zatrzymali trzech mężczyzn, którzy prowadzili samochody po pijanemu. Pierwszy to 28-latek, który rano jechał alfą romeo. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych na ulicy Dworskiej. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Kolejni amatorzy jazdy „na podwójnym gazie” wpadli w ręce drogówki przy ul. Kędzierzyńskiej i Kwietniewskiego. Okazali się nimi bytomianie w wieku 46 i 29 lat. Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli przy ul. Kędzierzyńskiej. Mężczyzna kierując audi miał 0,2 promila alkoholu w organizmie. Młodszy z nich jechał renaultem ul. Kwietniewskiego. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy kierowcy odpowiedzą przed sądem. Grozi im utrata prawa jazdy a nawet do 2 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.