Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem dwóch aut. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około południa przy ulicy Chorzowskiej. Doszło do zderzenia opla, którym jechał 54-latek z volkswagenem kierowanym przez 37-latka. W wyniku zdarzenia pasażerka volkswagena doznała ogólnych obrażeń ciała.

Wczoraj ok południu na ulicy Chorzowskiej miało miejsce zderzenie dwóch samochodów. Z wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierujący oplem 54-letni mieszkaniec Chorzowa zderzył się z volkswagenem, kierowanym przez 37-letniego mieszkańca Bytomia. Prawdopodobnie chorzowianin nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i wjechał w tył volkswagena. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Teraz śledczy bytomskiej drogówki będą ustalać, kto doprowadził do zderzenia. W wyniku wypadku pasażerka volkswagena doznała ogólnych obrażeń ciała. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają bytomscy stróże prawa.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.