Pewne trzy punkty niebiesko-czerwonych

Dwa zwycięstwa i remis. To bilans podopiecznych Kamila Rakoczego, piłkarzy Polonii Bytom po trzech rozegranych spotkaniach. W środę, 2 września niebiesko - czerwoni odnieśli pierwsze  zwycięstwo przed własną publicznością nad Pniówkiem Pawłowice 3:0.

Pierwsza połowa wczorajszego spotkania była wyrównana, a pierwsza bramka w meczu padła dopiero w doliczonym czasie gry po strzale z rzutu wolnego Adama Żaka. Drugą połowę Poloniści rozpoczęli od zdecydowanych ataków, czego efektem była druga bramka w 48. minucie spotkania po strzale Tomasza Pośpiecha. Goście mimo kilku okazji nie zdołali zdobyć kontaktowej bramki, a w 90. minucie meczu na 3:0 podwyższył Patryk Stefański, ustalając tym samym wynik spotkania.

Po trzech kolejkach Polonia Bytom z siedmioma punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 7-3 zajmuje 6. miejsce w tabeli III ligi.

Kolejny mecz Polonia Bytom zagra u siebie, 13 września o 15.00 w derbach Śląska z Ruchem Chorzów.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: BS Polonia Bytom Sp. z o.o.