Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Czy drewniane podłogi nadają się do lokali użytkowych?

Wiemy jedno, jeśli chodzi o podłogi wykonane z drewna – są solidne. Trzeba jednak pamiętać, że wymagają również odpowiedniego traktowania, pielęgnacji oraz… spokoju. Niemniej jednak są zawsze wyborem na długie lata.

Podłoga dębowa na sale weselną?

Raczej nie, nawet, jeśli chcemy, aby sala wyglądała na niezwykle elegancją. Podłoga dębowa sprawdzi się prędzej w kancelariach prawniczych czy salonach marek premium, jeśli będziemy chcieli olśnić swoich klientów. W przypadku Sali weselnej podłoga dębowa może szybko ulec zniszczeniu, gdy nie będzie poddawana regularnie odpowiedniej, mozolnej pielęgnacji. A porysowana podłoga nie będzie zdobić sali, tylko ją szpecić. Zamiast podłogi dębowej na salę weselną sprawdzą się lepiej panele winylowe imitujące te drewniane lub same panele – najlepiej drewnopodobnej o bardzo wysokiej klasie ścieralności. Nie zapominajmy przy tym, że do każdego rodzaju podłogi dostosowane są również właściwe środki czyszczące i pielęgnujące.

Gdzie nada się podłoga dębowa?

Należy pamiętać, że podłoga dębowa jest rodzajem niezwykle eleganckiego wystroju, szykownego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zrobienie dobrego wrażenia – ale na jednostkach, a nie tłumach ludzi. Nie każdy bowiem niestety jest w stanie docenić prawdziwe piękno naturalnej, drewnianej podłogi. Jeśli jednak się to zrobi, będzie wdzięcznym dodatkiem do każdego naszego dnia.