Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Czy warto kupić całoroczny dom modułowy?

Domy modułowe stawiane przez doświadczoną firmę to świetna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa, ponieważ można skrócić czas potrzebny na budowę, obniżyć koszty, a w razie potrzeby zmienić lokalizację obiektu.

  1. Niepowtarzalny styl i gwarancja jakości
  2. Dlaczego warto wybrać dom modułowy?
  3. Przykładowe realizacje domków całorocznych

Najczęściej tego typu domki kojarzą się z niewielkimi obiektami wykorzystywanymi podczas wakacji, jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań można w nich mieszkać przez cały rok. Osoby, które zdecydują się na takie rozwiązanie, nie muszą rezygnować z wygód, ponieważ domy są idealnie dostosowywane do potrzeb klientów.

Niepowtarzalny styl i gwarancja jakości

Domki dostępne są w kilku wariantach, przy czym najmniejszy ma 35 metrów kwadratowych, a największy nawet trzy razy tyle. Klienci, którzy umówili się na prezentację, najczęściej są zaskoczeni tym, jak odpowiednio przemyślany układ pomieszczeń oraz staranne wykorzystanie przestrzeni pozwala uzyskać przestronne wnętrza nawet w mniejszych obiektach. Wynika to z tego, że osoby odpowiedzialne za projektowanie i budowę takich domków chcą zapewnić klientom najlepszą jakość i komfort w atrakcyjnej cenie. Obiekty wykorzystują strukturę szkieletową z wysokiej jakości stali, dzięki czemu są bardzo trwałe. 

Dlaczego warto wybrać dom modułowy?

W przypadku mniejszych domów modułowych, czas realizacji projektu wynosi tylko miesiąc. Taki obiekt doskonale sprawdzi się nawet dla kilkuosobowej rodziny. Firma specjalizująca się w stawianiu tych obiektów oferuje specjalnie zaprojektowane ogrzewanie, dzięki czemu domki modułowe mogą być zamieszkiwane niezależnie od pory roku. Jeżeli klient ma specjalne życzenia lub potrzeby, projektanci uwzględnią je, dzięki czemu gotowy obiekt będzie świetnie dostosowany do potrzeb wszystkich domowników. W zależności od tego, czy chcesz samodzielnie rządzić wnętrza, czy też otrzymać gotowy obiekt do zamieszkania, możesz wybrać opcję przygotowania domku pod klucz. Konstrukcje objęte są certyfikatem ISO, a ceny związane z postawieniem takiego domku są nieporównywalnie niższe niż zakup mieszkania w dużym mieście lub budowa domu z zastosowaniem starszych technologii i rozwiązań.

Przykładowe realizacje domków całorocznych

Terminy, w których można umówić się na spotkanie w sprawie domków modułowych, znajdziesz na www.ikadom.pl. Strona zawiera również przykładowe wyceny, opis stosowanych rozwiązań oraz dotychczasowe realizacje. Takie obiekty można wykorzystać do tego, aby tanim kosztem zdobyć wymarzony domek letniskowy lub mieszkać w nich na co dzień.